KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 12144080
nr 1214 4080
Rune Eringstam
(f. 1924), Sverige
Torrnålsgravyr, Vinter. Signerad, numrerad 14/35. Motivet: 33x39 cm
Rune Eringstam, svensk bildkonstnär född 1924 i Hallabro, Blekinge län.
Utrop:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:03:04
Rune Eringstam
Läs mer om Rune Eringstam
Rune Eringstam
Läs mer om Rune Eringstam
nr 1214 4080
Rune Eringstam
(f. 1924), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
måndag 29 oktober 2018 |
Rune Eringstam
Rune Eringstam, svensk bildkonstnär född 1924 i Hallabro, Blekinge län.Läs mer om Rune Eringstam